DEELNEMERS 2024

Opmerking: draai je telefoon een kwartslag om de deelnemerslijst goed weer te geven.

HEREN

Teamnr.




























Teamnaam

3x links is ook rechts
Dutch Adventure 2
#teamDomino’s
You never win alone
Oak Sport
ZigZag
De Boswachters
Ha Ivar!
Team Leopard 1
Buiten Bewust Zijn
Team appartement
Sultans of Swing
Of The Office
Lost in orientation
Lightspeed
Beach Boys
Roadrunners
V.D, Weij Installatie
Koppig Volhouden
Currimus The OG
EHV links aanhouden
EHV rechts aanhouden
Dextrootje onder de tong
BeeGee’s
Koppig Volhouden 2
Team Hok-Ei
De gebroeders Tim
De Beukende Vlerken

Teamlid 1

Stan
Tom
Robin
Pieter
Martijn
Rob
Sander
Ivar
Cor
Bas
Lennert
Jean-Paul
Richard
Sijmen
Martijn
Pepijn
Lodewijk
Martin
Pepijn
Jan
Dennis
Joost
Robin
Martijn
Yorick
Leon
Tim
Tobias

Teamlid 2

Willem
Koen
Niels
Frans
Marvin
Niki
Chiel
Nils
Koen
Victor
Adomas
Martijn
Stefan
Berend
Maarten
Mark
Frank
Hendrik
Thom
Gijs
John
Petrus
Maarten
Joris
Erik
Bas
Tim
Luuk

DAMES / MIX

Teamnr.


































Teamnaam

Kon Minder
Schmusekatzen
2 get there together
De Bokken
Mjölnir
Familiadventure
Kleine brand – Brandmeester
Dutchables mixed
Any direction
Zoet en Zout
Onbegrensd Enthousiast
Follow the leader
Kompassies
Houxies
Steady Wins the Race
Beauty and the beast
Sanseveria
Elvira en Jan op volle toeren
Klifris, altijd fris!
De koala’s
Team Kelch
East meets West
Office Monkeys
Rookie Racers
Team Morearea
’t Spoor Beijster
FIT ON mix
High Rock Mixed
Waterratten
Hè?!
De haas en de schildpad
In Progress Adventure
Raví
DeeTee

Teamlid 1

Diedeke
Johannes
Rick
Natasja
Rene
Sandra
Jody
Guido
Anja
Rowan
Lisanne
Nicole
Werner
Constantijn
Wouter
Roland
Linda
Jan
Marjolein
Ellen
Jeroen
Linda
Petra
Marleen
Ralf
Anne-Marie
Nils
Karlijn
Anna
Eric
Lisette
Miranda
Brenda
Deirdre

Teamlid 2

Neil
Aike
Winnie
Rico
Nancy
Robert
Wilco
Hayke
Mijke
Ayra
Mirjam
Niels
Francé
Jacobijn
Corinne
Larissa
Nikki
Elvira
Harm-Jan
Koen
Bianca
Jan-Pieter
Dennis
Sara
Mariola
Saar
Linde
Frank
Carlijn
Hannah
Rowan
Anneleen
Jos
Tygo

Meerderjarige met 12-14 Jarige

Teamnr.





Teamnaam

The White Wanderers
The masters
Team Ouwehand
J+J op Hazenpad
Lürsen

Teamlid 1

Walter
Noud
Jan Willem
Jinte
Bas

Teamlid 2

Jowi
Rikkert
Guus
Jeroen
Timme

Meerderjarige met 15-17 Jarige

Teamnr.


Teamnaam

Zen ze d’r nouw noch nie?!?
Hupsakeetje

Teamlid 1

Martien
Liesbeth

Teamlid 2

Auke
Gilles